درباره محصولات جولیتا اُستی

“جولیتا اُستی” ازسال 1400 در بازار ایران رو نمایی شده است.

از زمانی که با نام گروه کیا قشم محصول ایتالیایی را در بازار لوازم آرایشی و بهداشتی ایران معرفی و عرضه کردیم به این می اندیشیدیم که تجربه و اعتبار 25 ساله تجاری خود را با تلفیقی از پشتوانه آموخته هایمان در کشور زیبای ایتالیا بکار بگیریم و با استفاده از مواد اولیه مرغوب اروپایی محصولی با حال و هوای تازه ، با کیفیت و استاندارد بین المللی به جامعه ایرانی تقدیم کنیم.

محصولات جولیتا اُستی حاصل سال ها پژوهش و شناخت نیازهای جامعه ایران است. مقذمات تولید ، آزمون های پیش و پس از تولید در دهه گذشته انجام شده و سرانجام در آستانه قرن تازه موفق شدیم انها را تولید کنیم و در اختیا رمردم عزیزمان بگذاریم.معتقدیم مردم ما شایستگی بهترین ها را دارند ؛ خرسندیم که بر مبنای همین باور در فرمولاسیون محصولات از موادی که برای پوست و مو مضر باشند استفاده نمی کنیم. برای حفاظت از زیستگاه مان در تلاشیم روش هایی را پی بگیریم تا زمین مکان امن تری برای آیندگان باشد.

فرهنگ کار در گروه کیا قشم بر مبنای احترام به شان انسان شکل گرفته و برای ایجاد زمینه بالندگی فردی و جمعی برنامه ریزی شده است. هوشمندی ، دقت ، درستکاری و خلاقیت از ویزگی های ادبیات کار در گروه کیا قشم است.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات تم -> سربرگ -> منو -> منو موبایل (دسته ها)
سبد خرید
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.